lub połącz z Google

Blog - dla Ciebie!

Supermarket

Zoologiczne

Moda

Elektronika

Biuro i Szkola

Uroda i zdrowie

Dom i ogród

Dziecko

Kultura i rozrywka

Motoryzacja

Sport


145455
145455
145455
amino

Amino Żurek śląski 46 g

EAN: 5900300545032 | PN:

opakowanie jednostkowe, 1.00 szt.

  • Stan S: archiwalny
  • Wysyłka: produkt niedostępny
Produkt zablokowany

Chwilowe braki magazynowe u producenta/importera.

Produkt od dłuższego czasu nie dostępny w dystrybucji.

Produkt wycofany z produkcji


 Magazyn  Dostępność  Aktualizacja
Amino - kuchnia polska
1 porcja** zawiera: 280 kJ 65 kcal 3%*
w 100 ml: 110 kJ / 25 kcal

*% referencyjnej wartości spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal).
**1 porcja = 250 ml. Opakowanie wystarcza do przygotowania 3 porcji zupy.
mąka [ŻYTNIA (40%), PSZENNA], sól, boczek wieprzowy (11%) (boczek, sól), ziemniaki (9,5%), tłuszcz palmowy, preparat serwatkowy (MLEKO), wzmacniacze smaku: glutaminian monsodowy, inozynian disodowy i guanlylan disodowy, maltodekstryna, kwas: kwas cytrynowy, skrobia, cukier, przyprawy: czosnek (1,3%), pieprz, LAKTOZA, majeranek, drożdże wędzone, aromaty, aromat dymu wędzarniczego

Wartość odżywcza w 100 ml produktu:
Energia 110.00 kJ/25.00 kcal
Białko 0.8000 g
Węglowodany 3.5000 g
- w tym cukry 0.6000 g
Tłuszcz 0.8000 g
- w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0.5000 g
Błonnik 0.3000 g
Sód/sól 0 g

Użyte skróty:
RDA % zalecanego dziennego spożycia dla osoby dorosłej


Sposób przygotowania
1. Zawartość torebki wsyp do 750 ml zimnej wody i dokładnie wymieszaj.
2. Doprowadź do wrzenia. Gotuj 5-7 min. na małym ogniu mieszając. Podawaj z jajkiem i natką pietruszki.
Przechowywać w suchym, chłodnym i zaciemnionym miejscu.

Unilever Polska Sp. z o.o.
ul. Domaniewska 49
02-672 Warszawa

Kontakt
Unilever Polska Sp. z o.o.
skr. poczt. 315
00-987 Warszawa 4
"Amino"
Infolinia 801 109 387
całkowity koszt połączenia: 1 impuls wg taryfy operatora

Amino Żurek śląski powstaje z najwyższej jakości suszonych warzyw, przypraw i innych suchych składników. Suszenie jest naturalną metodą zapewnienia trwałości produktów spożywczych.


W przypadku produktów wagowych cena podana za 1 kg. Przeliczenia kursów według aktualnego kursu NBP.

Pomóż zdecydować innym użytkownikom. Aby ocenić produkt, przyznaj gwiazdki. Nie zapoomnij też o uzasadnieniu swojej opinii.

Moja ocena: (zły) (bardzo dobry)