lub połącz z Google

Blog - dla Ciebie!

Supermarket

Zoologiczne

Moda

Elektronika

Biuro i Szkola

Uroda i zdrowie

Dom i ogród

Dziecko

Kultura i rozrywka

Motoryzacja

Sport


5450065
5450065
5450065
5450065
inka

Inka Napój owsiany z wapniem i witaminami 1 l

EAN: 5901154049387 | PN:

Produkt chłodniczy

opakowanie jednostkowe, 1.00 szt.

  • Stan: duża ilość
  • Wysyłka: 5-48h
  • Rabat: -9.25%
Cena SRP:
11.03
10.01
Cena za 1 litr
10.01
Produkt przed wysyłką może wymagać dodatkowego kontaktu z Klientem. Dostawa dostępna w wybranych miejscowościach lub z odbiorem osobistym w punkcie odbioru Sklepu. Wysłka nie jest realizowana w przypadku braku możliwości dostawy najpóżniej w dniu następnym.

 Magazyn  Dostępność  Aktualizacja
PL022389537576 10,00
ks
2024-08-18 14:05:09
PL03153952473 2035,00
ks
2024-07-29 18:58:55
PL03876952640 0,00
ks
2022-08-07 02:00:01
Dobre w swej naturze
Doskonała roślinna alternatywa mleka dla tych co lubią łączyć przyjemność smaku z dobrymi nawykami

Spróbuj!
do kultowej kawy Inka
na ciepło
na zimno
Inka Dobra w swej naturze
woda, owies 10%, olej słonecznikowy, węglan wapnia, sól morska, witamina E, witamina B6, witamina B2, witamina A, kwas foliowy, witamina D, witamina B12

Wartość odżywcza w 100 ml produktu:
Energia 186.00 kJ/44.00 kcal
Białko 0.7000 g
Węglowodany 7.6000 g
- w tym cukry 4.4000 g
Tłuszcz 1.1000 g
- w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0.2000 g
Błonnik 0.5000 g
Sód/sól 0 g

Użyte skróty:
RDA % zalecanego dziennego spożycia dla osoby dorosłej


Wstrząśnij przed użyciem
Po otwarciu przechowuj w lodówce, nie dłużej niż 4 dni.
Owsianka na dzień dobry

Przepis:
1/2 szklanki płatków owsianych gotujemy na małym ogniu z dowolną ilością Owsianego.
Pod koniec gotowania dodajemy szczyptę cynamonu i wanilii.
Przekładamy do miski, dodajemy pokrojonego w plastry banana i dowolne orzechy.

GRANA sp. z o.o.
ul. Piłsudskiego 1
32-050 Skawina

Kontakt
GRANA sp. z o.o.
ul. Piłsudskiego 1
32-050 Skawina
inka.pl
facebook.com/inkapl

GRANA sp. z o.o.
ul. Piłsudskiego 1
32-050 Skawina


W przypadku produktów wagowych cena podana za 1 kg. Przeliczenia kursów według aktualnego kursu NBP.

Pomóż zdecydować innym użytkownikom. Aby ocenić produkt, przyznaj gwiazdki. Nie zapoomnij też o uzasadnieniu swojej opinii.

Moja ocena: (zły) (bardzo dobry)