lub połącz z Google

Blog - dla Ciebie!

Supermarket

Zoologiczne

Moda

Elektronika

Biuro i Szkola

Uroda i zdrowie

Dom i ogród

Dziecko

Kultura i rozrywka

Motoryzacja

Sport


392045
392045
392045
392045
392045
lubella

Lubella Pełne Ziarno Mąka pełnoziarnista pszenna typ 2000 1 kg

EAN: 5900049000359 | PN:

opakowanie jednostkowe, 1.00 szt.

  • Stan: duża ilość
  • Wysyłka: 5-48h
7.61
Cena za 1 kg
7.61

 Magazyn  Dostępność  Aktualizacja
PL022389537576 10,00
ks
2024-08-18 14:05:09
PL03153952473 23,00
ks
2024-07-29 18:58:55
PL032319537303 0,00
ks
2022-12-09 01:00:02
Mąka pszenna pełnoziarnista idealna również do bułeczek, naleśników, pizzy

Lubella Pełne Ziarno powstała z całego ziarna: łuski, bielma i zarodka, dlatego jest cennym źródłem błonnika i składników mineralnych, takich jak: fosfor, magnez, żelazo i cynk.

Produkty pełnoziarniste stanowią ważną część właściwie zbilansowanej diety, której dopełnieniem jest zdrowy tryb życia.
Lubella Tradycja od 1881

Gwarancja jakości Lubella
Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Nasz przepis
Ciasteczka pełnoziarniste

Składniki:
- 500 g mąki pszennej pełnoziarnistej Lubella Pełne Ziarno
- 250 g margaryny
- 150 g cukru pudru
- 5 żółtek
- 1 cukier wanilinowy

Wykonanie:
Mąkę siekamy z margaryną, żółtka mieszamy z cukrem pudrem i cukrem wanilinowym, a następnie całość łączymy i zagniatamy ciasto. Odstawiamy na ok. 20 minut do lodówki. Po schłodzeniu ciasto wałkujemy na grubość ok. 5 mm i foremką do ciasta wykrawamy wybrane kształty. Uformowane ciastka układamy na wysmarowaną tłuszczem blachę i pieczemy w temperaturze ok. 180°C na złoty kolor przez ok. 12-15 minut. Do ciasta możemy również dodać płatki owsiane lub kawałeczki czekolady. Upieczone ciastka doskonale smakują posypane cukrem pudrem lub polane czekoladą.

Smacznego!

Mnóstwo smacznych przepisów na
www.uwielbiam.pl

LUBELLA FOOD Sp. z o.o. Sp. k.
ul. Wrotkowska 1
20-469 Lublin

Kontakt
LUBELLA FOOD Sp. z o.o. Sp. k.
ul. Wrotkowska 1
20-469 Lublin

LUBELLA FOOD Sp. z o.o. Sp. k.
ul. Wrotkowska 1
20-469 Lublin


W przypadku produktów wagowych cena podana za 1 kg. Przeliczenia kursów według aktualnego kursu NBP.

Pomóż zdecydować innym użytkownikom. Aby ocenić produkt, przyznaj gwiazdki. Nie zapoomnij też o uzasadnieniu swojej opinii.

Moja ocena: (zły) (bardzo dobry)