lub połącz z Google

Blog - dla Ciebie!

Supermarket

Zoologiczne

Moda

Elektronika

Biuro i Szkola

Uroda i zdrowie

Dom i ogród

Dziecko

Kultura i rozrywka

Motoryzacja

Sport


114555
114555
114555
114555
114555
114555
114555
gellwe

Fitella Płatki owsiane z mlekiem jabłkiem i cynamonem 50 g

EAN: 5900552033783 | PN:

opakowanie jednostkowe, 1.00 szt.

  • Stan S: archiwalny
  • Wysyłka: produkt niedostępny
Produkt zablokowany

Chwilowe braki magazynowe u producenta/importera.

Produkt od dłuższego czasu nie dostępny w dystrybucji.

Produkt wycofany z produkcji


 Magazyn  Dostępność  Aktualizacja
PL03153952473 0,00
ks
2024-07-29 18:58:55
Warto jeść Fitella płatki owsiane
Płatki owsiane Fitella to wartościowa i smaczna przekąska, którą zawsze warto mieć pod ręką. To połączenie mleka, kawałków owoców i pełnych ziaren owsa, który jest źródłem dobroczynnego błonnika.
Smacznego

Pamiętaj o zrównoważonym sposobie żywienia i zdrowym trybie życia.
W porcji (190 g) po przyrządzeniu energia 749 kJ 189 kcal 9%*
W 100 g produktu: 1585 kJ / 376 kcal

*Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal)
Dołącz do lekkiej społeczności:
www.facebook.com/Fitella
płatki owsiane (60%), cukier, mleko w proszku pełne (10%), błonnik pszenny, skrobia modyfikowana, jabłka liofilizowane (3,5%), cynamon (0,26%), sól, aromat

Wartość odżywcza w 100 g produktu:
Energia 1585.00 kJ/376.00 kcal
Białko 10.7000 g
Węglowodany 62.3000 g
- w tym cukry 21.2000 g
Tłuszcz 7.0000 g
- w tym kwasy tłuszczowe nasycone 2.8000 g
Błonnik 10.6000 g
Sód/sól 0 g

Użyte skróty:
RDA % zalecanego dziennego spożycia dla osoby dorosłej


Sposób przygotowania:
1. Zawartość opakowania wsypać do miseczki.
2. Zalać 140 ml wrzącej wody (do poziomu płatków) i dobrze wymieszać.
3. Po 3 minutach produkt jest gotowy do spożycia.
Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.

FoodCare Sp. z o. o.
ul. Spokojna 4
32-080 Zabierzów

Kontakt
FoodCare Sp. z o. o.
ul. Spokojna 4
32-080 Zabierzów

FoodCare Sp. z o. o.
ul. Spokojna 4
32-080 Zabierzów
Polska


W przypadku produktów wagowych cena podana za 1 kg. Przeliczenia kursów według aktualnego kursu NBP.

Pomóż zdecydować innym użytkownikom. Aby ocenić produkt, przyznaj gwiazdki. Nie zapoomnij też o uzasadnieniu swojej opinii.

Moja ocena: (zły) (bardzo dobry)